Zaujímate sa o efektívnu komunikáciu, či marketing? Zamerajte sa na štúdium MBA

Komunikácia, či interná alebo externá je neoddeliteľnou súčasťou každej firmy, organizácie, či aj vlastnej značky.

Zaujímate sa o efektívnu komunikáciu, či marketing? Zamerajte sa na štúdium MBA
(zdroj: Shutterstock.com)

Moderné trendy v oblasti komunikácie sa na nás valia zo všetkých strán a preto je nutné mať kvalitnú stratégiu zameranú na určenú cieľovú skupinu. Spracovať kvalitnú stratégiu, však nemusí byť jednoduché a môže to so sebou priniesť aj množstvo problémov, či negatív. Potreba vystupovať na kameru do televízie môže byť pre množstvo hovorcov, či PR manažérov stresujúca, čo taktiež vo výsledku nevrhá dobré svetlo na organizáciu. Business Institut ponúka riešenie. Zamerajte sa na štúdium MBA.

Business Institut ponúka kvalitné MBA štúdium v programe MBA PR a komunikácia. Štúdium MBA v skratke predstavuje moderný koncept manažérskeho vzdelávania, ktorý premieta teóriu priamo do manažérskej praxe. Program je špeciálne navrhnutý a určený manažérom, podnikateľom a špecialistom reklamných, PR či mediálnych agentúr, ktorí sa chcú naučiť princípom efektívnej marketingovej komunikácie a jej uplatnení v marketingovej stratégii. Študovať je možné a odporúčané popri práci, pretože všetky získané poznatky viete okamžite uplatniť do praxe a vyskúšať si nadobudnuté poznatky.

Samotné štúdium trvá iba 1,5 roka a je kombináciou prezenčných stretnutí a online výučby. Prezenčné semináre sa konajú iba 1x mesačne v krásnych priestoroch v centre Prahy. Najbližšia výučba začína v marci, program sa otvára pravidelne 2x ročne: v jari a na jeseň. Vďaka online výučbe študujete kedykoľvek a kdekoľvek, rozvrh štúdia je teda plne vo vašej kompetencii. Program MBA PR a komunikácia je dostupný aj v jeho online verzii, ktorú vám vrelo odporúčame obzvlášť v týchto zimných mesiacoch, kedy ľudia trávia viac času v teple domovov.

Štúdium MBA v programe MBA PR a komunikácia vám prinesie: rozvoj prezentačných zručností, zásady efektívnej argumentácie a vyjednávania, zlepšenie tvorby textov, tlačových správ a prezentácií, lepšiu prípravu na profesionálne vystúpenie v médiách (TV, rádio), začlenenie PR do štruktúry firmy, zlepšenie tvorby PR stratégie firmy a mnoho ďalšieho.

Business Institut si plne uvedomuje, že cena za štúdium MBA je veľmi dobrá investícia do vás a vášho rozvoja, avšak na druhej strane môže byť aj prekážkou, prečo sa študenti rozhodnú neštudovať a nezaťažiť tak rozpočet. Práve preto ponúka Business Institut štúdium na splátky a to bez navýšenia ceny. Vy rozhodnete koľko splátok je pre vás prijateľných. Takýmto spôsobom môžete pohodlne študovať a nezaťažovať sa myšlienkami na finančnú situáciu. Business Institut je kvalitný a stabilný partner, kryje vám chrbát v akejkoľvek situácii.

Okrem prínosu štúdia MBA pre vašu kariéru, váš osobnostný rast vám prinesie ešte aj aktuálne know how, stretnutie so špičkovými lektormi, vyššiu hodnotu na trhu práce, cenné kontakty a množstvo ďalších benefitov.

Zaujala vás ponuka Business Institut a radi by ste skúsili, aký vplyv by malo štúdium MBA na vašu kariéru? Zistite už dnes. Prvým krokom je vyplnenie prihlášky k MBA štúdiu.

Komerčný článok