Ako si nájsť vhodného partnera cez internet?

Hľadanie partnera alebo partnerky cez internet dokáže nejedného z nás potrápiť. Napriek kvantu aplikácií pre zoznamovanie je ťažké nájsť vhodného partnera/partnerku tak, aby vyhovoval našim požiadavkám. Ryan Jakovljevic, jeden z popredných terapeutov a expertov v oblasti sociálnych vzťahov, poodhalí niekoľko skrytých pravidiel a rád.

Ako si nájsť vhodného partnera cez internet?
Ako si nájsť vhodného partnera cez internet? (Zdroj: unsplash.com)

Rady a skryté pravidlá jedného z popredných terapeutov a expertov v oblasti sociálnych vzťahov patria rozhodne do tej kategórie, nad ktorými by sme sa mali vo vlastnom záujme premýšľať, aby sme sa vyvarovali nesprávnemu výberu polovičky. Robíte podobné chyby aj vy? Najdôležitejšie je začať od vás a preto si ujasnite si v hlave, čo od vzťahu s inou osobou očakávate, či hľadáte krátkodobú známosť a flirt alebo vážny a dlhodobý vzťah.

Ak ste si ujasnili, čo hľadáte, nebuďte len ten, čo si vypisuje. Stretnite sa osobne, bez osobného kontaktu nie je možné budovať vzťah. Česť výnimkám. Neignorujte dôležitosť prvého kontaktu a nezabudnite na správny dojem. Buď sám/sama sebou a na nič sa nehrajte. Ak komunikácia viazne, hovorte o tom čo je pre vás blízke, možno rýchlo zistíte, že máte viac spoločného, ako sa môže zdať.