Kto je vhodným partnerom?

V snahe nájsť si partnera robíme často egoistické chyby. Tak ako vám píšu mnohé ženy, ktoré nielen svojím správaním pôsobia zúfalo, s novou neznámou je to rovnaké. Dostáva správy od otravných mužov. Stráca trpezlivosť počas toho, ako trávi čas s  nesprávnymi typmi mužov, len preto, aby našla správneho muža.

Kto je vhodným partnerom?
Kto je vhodným partnerom? (Zdroj: unsplash.com)

Snažte sa byť k sebe reálne kritický a pracujte na svojich nedostatkoch. Mužom sa nepáči, ak sú ženy otravné, príliš iniciatívne alebo prehnane žiarlivé. Ženy sa v tomto uhle pohľadu s mužmi rozhodne zhodnú, aj keď ide o opačný výber. Ak fajčíte, skúste s tým prestať, je to nezdravé a môže to odrádzať od zoznámenia sa s vami. Máte vyššiu váhu? Skúste zmeniť stravovacie návyky alebo si zájsť do fitka.

Na druhej strane vhodný partner/partnerka by mal chápať prípadne nedostatky, veď nikto nie je dokonalý a určite aj vy máte niečo, čo by ste vy alebo vaše okolie na vás zmenilo. Možno sa už roky snažíte zhodiť niekoľko kíl alebo zlepšiť svoje pracovné postavenie, môže byť toho na koniec ešte viac, ako by ste čakali. Myslite aj na to.