Otestovali sme tričko, ktoré sa nedá prepotiť ani zašpiniť

V teple, pri strese, na túre či záťaži sa človek prirodzene potí. No už to nemusí byť vidieť ani cítiť. Česi totiž prišli na perfektný nápad. Neprepotiteľné tričká!

Aj keď sa už leto pomaly končí, viditeľné mokré škvrny na oblečení pre nepríjemné potenie mnoho ľudí neopúšťajú ani v chladnejších dňoch. Toto inšpirovalo trojicu mužov z Čiech z firmy CityZen, aby vynašli špeciálnu technológiu. Vďaka nej nie je na oblečení vidieť pot, a zároveň odpudzuje aj zápach, ktorý sa kvôli poteniu bežne vytvára.

Otestovali sme tričko, ktoré sa nedá prepotiť ani zašpiniť
Otestovali sme tričko, ktoré sa nedá prepotiť ani zašpiniť (zdroj: CityZen)

Ako tvrdí samotná firma, svoju technológiu majú patentovanú, čo znamená, že sú jedinou firmou na svete, ktorá skutočne neprepotiteľné tričká vyrába. My sme si tričko CityZen zakúpili, aby sme ho jeho vlastnosti otestovali.

Materiál je veľmi priedušný, mokré škvrny zostali na vnútornej strane trička a nedostali sa navonok, čo vôbec nebolo nepríjemné. Dokonca sme si to ani nevšimli. Otestovali sme aj jeho nezašpiniteľnosť. Po káve a dokonca ani po víne na ňom nezostali žiadne fľaky, čo nás – úprimne – veľmi príjemne prekvapilo a potešilo.

Otestovali sme tričko, ktoré sa nedá prepotiť ani zašpiniť
(zdroj: CityZen)

Tričká sú veľmi pohodlné, nakoľko sú vyrobené zo 100 percentnej bavlny. Ich jednoduchosť v strihu i farbe z nich vytvára ideálny doplnok ku každému kusu odevu – k nohaviciam, sukni, rifliam či športovému outfitu. Tričká sme vyskúšali počas túry, celého dňa v práci i výletu v meste. Ani raz nesklamali. Tričká CityZen skutočne spĺňajú to, čo o sebe tvrdia.