Aj malotraktor môže byť všestranný pomocník

Veľké dvory a hospodárstva sú veľká radosť, ale občas aj starosť. Neexistuje ročné obdobie, keď sa o svoj kúsok zeme nemusíme starať. Na jar pripravujeme pôdu a vysádzame, v lete a na jeseň zberáme úrodu a pôdu pripravujeme na zimný spánok, v zime potrebujeme odhŕňať sneh. Preto je viac než vhodné zaobstarať si malotraktor, ktorý často dokáže viac než desať statných chlapov.

Bez malotraktora to ide ťažšie

Môžeme sa hrdiť dobre odvedenou prácou, aj keď sme ju nevykonali vlastnými rukami. Motyky, rýle, lopaty či fúriky sú síce praktickými pomôckami, avšak nie v prípade, že potrebujeme obrábať väčšiu plochu. Na to tu máme iných silákov, ktorí radi prekonávajú méty. Malotraktory Branson si doma bezplatne odskúšate a v prípade, že si padnete do oka, môžete odštartovať sezónu vo veľkom. Na čokoľvek si spomeniete, na to si váš malotraktor trúfne. S nadhľadom poorie, zasadí a zaseje, úrodu pozbiera, na vlečke odnesie, kam treba, pokosí trávnik, ale nemá problém ani s mulčovaním. Všetko závisí od zvoleného príslušenstva. Zrazu si uvedomíte, že váš malotraktor je niečo ako filmový Chuck Norris, že nejestvuje misia, ktorú by nesplnil. Stanete sa akčnou dvojkou a o vašej úspešnosti bude hovoriť aj bohatá úroda či pekne udržiavané hospodárstvo.

Aj malotraktor môže byť všestranný pomocník
Aj malotraktor môže byť všestranný pomocník (zdroj: komerčný článok)

Užitočná vlečka za malotraktor

Podľa typu malotraktora sa dá k nemu zvoliť aj vlečka požadovanej veľkosti a s konkrétnou nosnosťou. Na nej nie je problém odniesť si z poľa úrodu, balík slamy, doniesť krmivo pre zvieratá, odniesť maštaľný hnoj, mulčovaciu kôru, odniesť pokosenú trávu či kompost a pod. Vlečky za malotraktory Branson sú brzdené, s funkciou vyklápania do troch strán (bočnice sú otváracie, zadná bočnica sa dá otvoriť zospodu), a tak obsah ľahko naložíte i vysypete, kam potrebujete. Výška bočníc bola navrhnutá tak, aby ste boli maximálne spokojní s jej používaním. Veď do polmetrovej výšky sa dá toho naložiť habadej! A vďaka konkrétnemu typu pneumatík nemáte problém sa s vlečkou za malotraktorom dostať prakticky kamkoľvek, nech je terén prašný alebo blatistý. Náročného terénu sa malotraktory Branson nezľaknú a vy môžete vyraziť na pole zakaždým sebavedome a s dobrou náladou, že si prácu vychutnáte a ešte aj ušetríte množstvo času, ktoré by vám práca zabrala, keby ste mali takého šikovného spoločníka.

Aj malotraktor môže byť všestranný pomocník
Aj malotraktor môže byť všestranný pomocník (zdroj: komerčný článok)

Komerčný článok