Rozhoduje veľkosť pri zoznamovaní?

Jednoznačne to potvrdiť ani vyvrátiť nemôžeme. Na túto tému sa stále vedú veľké diskusie a výskumy, ktoré sa snažia pochopiť zmýšľanie oboch pohlaví. Základom a najdôležitejším faktom ale je, že aj s malou veľkosťou dokáže muž svoju partnerku plnohodnotne uspokojiť.

Rozhoduje veľkosť pri zoznamovaní?v
Rozhoduje veľkosť pri zoznamovaní? (Foto: plus4cm.com)

Čo si myslia ženy?

U žien je dôležitý fyzický vzhľad a samozrejme charakterové vlastnosti muža. Na prvom rande si asi veľkosť prirodzenia nedovolí riešiť nikto, ale hriešne myšlienky sa objaviť u žien môžu. Veľkosť penisu však nie je vo vzťahu veľkou výhrou. Spokojnosť v ňom zaručujú úplne iné veci. Samozrejme, že je aj zdravý sexuálny život pre človeka prirodzený a dôležitý, no na úkor toho by sme sa vždy rozhodovať nemali.
Veľkosť penisu pre ženy je dôležitá, no väčšiu váhu pripisujú výške postavy a celkovému tvaru tela.

Ako sú na tom muži?

Oveľa horšie. V prvom rade to zhoršuje ich psychickú stránku, ale úplne zbytočne. Partner dokáže uspokojiť ženu aj s veľkosťou penisu 8 cm a niekedy aj menej. Vzrušenie ženy sa navodzuje citlivosťou jej pohlavných orgánov najmä na povrchu, preto by sa mali páni upokojiť.
Pokiaľ by vám to ale malo znepríjemňovať váš život, vyhľadajte najúčinnejšie spôsoby na zväčšenie penisu, ktoré vám môžu pomôcť.

Prestaňte vymýšľať s lacnými praktikami, ktoré vám v skutočnosti môžu len uškodiť. Vyskúšajte Andropenis, prístroj typu extender, ktorý pracuje na princípe ťahového riešenia. Jeho účinnosť je viac ako 97 % a dokonca je to aj certifikovaný zdravotnícky výrobok v súlade so smernicou EÚ.

Muž má aj iné prednosti

Aby sme z toho neurobili veľkú tému aj my, mohli by sme si pripomenúť, že muži majú aj iné vlastnosti, ktoré by si mali ženy na nich všímať. Tie ktoré ich podvedome priťahujú môžu byť dobrým dôvodom na to, aby ste zakryli iné nedostatky.

Ide predovšetkým o váš hlas, mal by byť hrubší a silnejší, čo ženu priťahuje. Potom je to váš status, podľa ktorého vás môžu hodnotiť tiež. V tomto prípade si dávajte pozor na svoje dosiahnuté úspechy. Dôležitá je pre ženy samozrejme aj povaha, dôvera a zaujímavá vôňa.

Text: PR