Tepláková súprava – základ pánskeho šatníka

Kto povedal, že musíte športovať, aby ste mohli nosiť športové oblečenie? Najmä ak je také pohodlné! Tepláková súprava sa v poslednej dobe teší čoraz väčšej popularite a niet sa čomu diviť. Môžete ju nosiť ako jeden celok, alebo každý jej diel osobitne. Prispôsobte si ju, ako potrebujete a odmenou vám bude nekonečný pocit pohodlia, aký zažijete len v teplákoch.

Tepláková súprava - základ pánskeho šatníka
Tepláková súprava – základ pánskeho šatníka (zdroj: komerčný článok)

Nie vždy je nutné nahodiť sa do elegantného saka, sú situácie, kedy je mužom prirodzenejšie hodiť na seba niečo príjemné, v čom sa budú cítiť naozaj dobre. Vtedy prichádza na scénu pánska tepláková súprava. Bez nej by to jednoducho nešlo.

Teplákové súpravy majú rozmanité podoby

Pánske teplákové súpravy môžeme rozdeliť na dve základné skupiny: krátke a dlhé verzie. Pochopiteľne, krátke teplákové súpravy zložené z tielka a teplákových kraťasov sa viac hodia do teplého počasia. Na chladnejšie dni je dlhá verzia s teplákmi a mikinou, či už s kapucňou alebo bez nej, so zapínaním alebo cez hlavu. A to ešte nespomíname rôzne materiály a pestrý výber dizajnov, aby si naozaj každý mohol vybrať tú svoju, v ktorej sa bude cítiť ako v druhej koži.

Kde všade využijete teplákovú súpravu?

Tepláková súprava je v prvom rade odev určený na šport. Na vonkajší tréning je perfektná, pretože tepláky využijete pri akejkoľvek aktivite a mikinu si podľa potreby môžete rozopnúť alebo úplne vyzliecť, ak sa pri tréningu moc zahrejete.

Okrem športovania si ju môžete bez obáv v celku obliecť ako pohodlné domáce oblečenie, ale hoci aj na párty či pri cestovaní, ak viete, ako naplno využiť jej potenciál a zvolíte si vhodný strih pre váš typ postavy. Ak nosíte teplákovú súpravu jednotlivo, máte ešte viac možností.

Teplákovú súpravu nenoste ak

Napriek svojej popularite je nutné povedať, že existujú situácie, kedy sa naozaj nehodí obliecť si teplákovú súpravu. Na pracovný pohovor a do práce (ak teda nie je tepláková súprava vašou uniformou), na formálne a slávnostné udalosti, do divadla a do niektorých klubov či reštaurácií existuje vhodnejšie oblečenie. Myslite na to, ak sa chcete vyhnúť faux pas.

S čím sa tepláková súprava dobre kombinuje?

Máte s vašou teplákovou súpravou trošku vyššie ambície ako len vylihovanie na gauči? Ak sa v nej alebo jej časti chcete ukázať v spoločnosti, môžete to vymyslieť napríklad takto:
• tepláky zúženého strihu z kvalitnej bavlny noste napríklad s polokošeľou alebo svetrom a bielymi teniskami, v prípade potreby si môžete navrch vziať dlhý kabát alebo pánsku bomberu.
• vrchnú časť teplákovej súpravy namiesto teplákov skúste doplniť k rifliam či chino nohaviciam a štýlovému kabátu. Ak má mikina kapucňu, vytiahnite ju von. V teplejších dňoch mikinou osviežite kraťasy a mokasíny.

Viete, kde zoženiete teplákové súpravy za skvelé ceny?

Ak ste ešte nenavštívili eshop Bolf.sk, rýchlo to napravte. Doplňte si šatník o naozaj štýlové a vkusné kúsky lichotivých strihov z kvalitných materiálov a podčiarknite svoju príťažlivosť. Veď pamätáte si, ako sa hovorí – šaty robia človeka!

Komerčný článok