Sedačky do každého interiéru

Sedačka je dominantou každej obývacej izby. Je to miesto na posedenie s priateľmi a rodinou aj príjemné chvíle relaxu. Ak chcete, aby vaša obývacia izba pôsobila naozaj jedinečne, objednajte si sedaciu súpravu na mieru.

Sedačky do každého interiéru
Sedačky do každého interiéru (Foto: sedackynamieru.sk)

Sedačka na mieru

Sedačka na mieru prinesie do interiéru jedinečnosť a originalitu. Sedačka vďaka tomu dokonale zapasuje k ostatnému zariadeniu miestnosti a zároveň pritiahne pozornosť každého návštevníka. Výroba na mieru pri tom v sebe spája aj ďalšie výhody:

  • možnosť voľby poťahového materiálu,
  • možnosť zostavenia sedacej súpravy podľa vašich predstáv,
  • máte na výber z viacerých tvarov a modelov sedačky,
  • možnosť voľby hĺbky sedu, odtieňov nôh sedačky a podobne.

Sedačka na mieru zohľadňuje pravdaže aj vaše ďalšie preferencie. Vopred si preto premyslite, či budete chcieť rozkladaciu alebo pevnú sedačku, či model s úložný priestorom. A samozrejme aj to, či budete chcieť sedačku s odnímateľným taburetom alebo súpravu aj s kreslom.

Pri výbere dodávateľa hľadajte výrobcu s tradíciou a dobrými referenciami zákazníkov. Vopred sa informujte nie len o dizajne ale aj kvalite materiálov.

Pohovky

Obľúbenou voľbou pri výbere nábytku sú tiež pohovky. Pohovky sú vhodné do menšej obývacej izby, do detskej izby, pracovne či spálne. Môžete si na nich nerušene prečítať knihu alebo len tak odpočinúť od každodenného ruchu. Aj pohovky si môžete objednať na mieru. Na výber máte klasické malé modely s historickými prvkami ale tiež modely s jednoduchými líniami moderného štýlu.

Moderné pohovky ponúkajú komfortné sedenie a príjemné ležanie. Využijete ich jednoducho všade tam, kde radi relaxujete. Niektoré modely sa dajú rozložiť. Rozkladanie je jednoduché, takže môžete pohovku používať aj na pravidelné spanie. Vyrábajú sa čalúnené kvalitnými textíliami. Ak máte radi luxusnejší vzhľad, môžete si objednať aj koženú pohovku na mieru.

Text:PR