Pozeráte vianočné darčeky v predstihu? Ponúkame vám dobré tipy na vianočné darčeky pre dospelých

Aj keď Vianoce sú ešte pomerne ďaleko, väčšina z nás využíva začiatok jesene na pozeranie prvých vianočných darčekov. Viaceré rodiny si vopred hovoria, čo budú chcieť pod vianočný stromček a príbuzní sa tak nemusia obávať toho, že kúpia nevhodné darčeky.

Ak pozeráte vianočné darčeky v predstihu, máme pre vás zaujímavé tipy na darčeky pre dospelých.

Foto – ilustračné (zdroj: unsplash.com)

Muži

Najmä ženy začínajú vyberať, alebo sa aspoň obzerať po prvých darčekoch pre mužov v predstihu.

Ak hľadáte vianočné darčeky pre muža, partnera, odporúčame vám pozrieť nový kávovar. Momentálne sú veľmi obľúbené modernejšie pákové kávovary. Takéto kávovary sú určené pre tých, ktorí si prípravu kávy vychutnávajú a príprava je pre nich koníčkom. O to lepšia je káva z pákového kávovaru, keď si celý proces prípravy zabezpečujeme sami.

Ak sa váš partner chce naučiť ovládať určité baristické zručnosti, odporúčame takýto darček.

Okrem kávovaru odporúčame kúpiť kozmetiku na úpravu brady, či na holenie. Muži ocenia aj nové značkové spodné prádlo, športové oblečenie, či trebárs vstupenky na športový zápas obľúbeného tímu, či športovca.

Muža môžete potešiť aj novou knižkou, či novou počítačovou hrou, po ktorej už dlhšie pokukuje.

Ženy

Medzi obľúbené darčeky pre ženy rozhodne patria šperky. Tie môžete kupovať na akúkoľvek príležitosť a vždy potešia. Ak ale chcete kúpiť niečo na prípravu kávy, okrem novej sady šálok ku káve môžete ženy potešiť kúpou nového french press. Jedná sa o nádobu, v ktorej môžete rýchlo pripraviť kávu, či čaj. Vyrábajú sa z nerezovej ocele, či zo skla.

Okrem french press nádoby a šperkov môžete žene kúpiť nové spodné prádlo, novú kabelku, dať vyrobiť fotoknihu z rodinných fotiek, či kúpiť rôzne kozmetické prípravky, napríklad luxusný parfém.

Text: PR