Nízky plat u muža spôsobuje problémy s potenciou

Menej stabilná psychika je jav, ktorý sa zvyčajne prisudzuje ženám. Respektíve to ženám prisudzujú predovšetkým muži. Niečo na tom bude, no je to na dlhšiu polemiku. Avšak psychika vie rovnako nepríjemne pôsobiť aj na mužov. Mnohí o tom vedia svoje.

Veľmi viditeľný jav nastáva v domácnosti, kde zárobok ženy je niekoľkonásobne vyšší ako zárobok muža. Psychika si vyžiada daň v podobe nefunkčnosti mužskej hrdosti. Tento fakt si je často možno veľmi ťažké pripustiť, no údaje hovoria jasne. Nezabúdajme ženy na to, že by sa nemali cítiť previnilo za svoj úspech.

Nízky plat u muža spôsobuje problémy s potenciou
Nízky plat u muža spôsobuje problémy s potenciou (Zdroj: unsplash.com)

Poznáte to aj u seba alebo u svojho okolia? Obaja partneri trpia vzájomnou odcudzenosťou, vzťah ide z kopca a problémy narastajú… nastal čas komunikovať a ujasniť si zásadné veci vo vzťahu. Možno to už dospelo do toho bodu, že to spôsobuje problémy aj niekde inde – v posteli. Nízky plat u muža totiž spôsobuje problémy s potenciou a vy by ste o tom mali minimálne hovoriť a hľadať príčiny a ich riešenia.

Nezabúdajme ženy na to, že by sa nemali cítiť previnilo za svoj úspech. Je predsa doba, keď aj žena môže poľahky prekonať zárobok muža a že tomu tak je, nemusí byť jej vina. Často stačí lepšie vzdelanie, šikovnosť, skúsenosti, inokedy postavanie alebo povestné šťastie. Nie je čo závidieť, všetci si predsa môže za to svoje.