Hľadáte inšpiráciu na letnú dovolenku?

Zvládli ste vďaka sociálnej izolácií a domácej karanténe neľahkú situáciu? V tom prípade vám gratulujem, pretože si to z vašej strany určite vyžadovalo obrovskú koncentráciu. Sústrediť sa na všetky problémy a riešiť popri tom pracovné úlohy nie je vôbec jednoduché.

Hľadáte inšpiráciu na letnú dovolenku?
Hľadáte inšpiráciu na letnú dovolenku? (Foto: wiliholding.sk)

Máme tu ale blížiace sa leto a s ním aj plánovanie dovolenky. Na tú pri mori si mnohí z nás ešte netrúfajú, preto si za najlepšie miesto na odpočinok našu vlasť vyberajú. A my máme pre vás v tomto smere niekoľko jednoduchých tipov, vďaka ktorým zabudnete na problémy veľmi rýchlo.

Navštívte Vlkolínec

Máte v hlave nostalgické spomienky na svoje detstvo? Dedinské múzeum vo Vlkolínci je typickým príkladom ľudovej architektúry severných Karpát v nadmorskej výške 717 metrov nad morom.

Prvá zmienka o Vlkolínci pochádza z roku 1376 a v roku 1882 bola obec administratívne začlenená do susedného mesta Ružomberok. Od roku 1977 bol Vlkolínec zaradený do zoznamu desiatich etnografických dedín a od roku 1993 do zoznamu svetového kultúrneho dedičstva UNESCO ako pôvodne zachovaný sídelný celok.

A práve v čarokrásnom Vlkolínci môže začať vaša letná dovolenka.

Vyberte si ubytovanie v Tatranskej Lomnici

Využiť čas na relax a odpočinok spoznávaním krás Slovenska je tento rok najlepším riešením. Samozrejme, aj napriek tomu, že ste od svojho domova možno vzdialení len pár kilometrov, treba mať po ruke dobré miesto, kde si môžete svoje zážitkami unavené telo uložiť do postele.

Krásne ubytovanie v Tatranskej Lomnici sa o vaše pohodlie postará do najmenšieho detailu. V prekrásnom apartmáne je pre vás pripravený luxus, o ktorom ste ani nesnívali, a to všetko v obklopení nádhernej prírody.

Zabudnite preto na exotické pláže plné turistov a oddýchnite si v pokojnej atmosfére slovenských lesov. V lone matky prírody, ktorá vás obrovskou energiou obdarí.

Text:PR