Doprajte si luxus obývacej izby vo vašom aute

Bezpečná a pohodlná jazda závisia od mnohých faktorov. Automobil sa predsa skladá z množstva súčiastok. Avšak, veľmi často v tejto súvislosti zabúdame na interiér, ktorý je vo veľkej miere zdrojom mnohých problémov a komplikácií na ceste.

Doprajte si luxus obývacej izby vo vašom aute
Doprajte si luxus obývacej izby vo vašom aute (zdroj: unsplash.com)

Poďte si spolu s nami zariadiť interiér auta v štýle obývacej izby. Nepotrebujete k tomu nič zložité, len kvalitné poťahy a koberce do auta.

Začnite pekne od podlahy

Tá je v aute mimoriadne namáhaná a vystavovaná rôznym náporom a tlakom. Pôsobí tu aj voda a vlhkosť, ktoré môžu podvozok ohroziť koróziou. Aby ste tomu predišli a mali v aute čisto ako v obývačke, vyberte si gumené koberce do auta.

Nevyberajte ale iba podľa rozmerov a typu auta, ale aj materiálu. Čím odolnejší, tým lepšie výsledky a vyšší komfort. Poteší vás, že cena týchto doplnkov nie je závratne vysoká, vďaka čomu môžete vybaviť gumeným kobercom celé svoje auto.

Užite si pohodlie pri sedení

Aby bol interiér vozidla nielen krásny, ale aj funkčný, vyberte si aj odolné poťahy do auta. Aj tieto jednoduché doplnky zvýšia komfort vozidla a umožnia vám v ňom tráviť čas s celou rodinou bez najmenších obmedzení.

Výhodou odolných poťahov nie je len ich pevnosť, vďaka ktorej vydržia dlhé roky, ale aj nenáročná údržba. Snímateľné poťahy môžete kedykoľvek oprať, no ich špeciálne upravená tkanina je uspôsobená tak, aby sa na nej špina ani iné nečistoty nedržali a dali ľahko odstrániť aj za chodu.

Materiál je tiež príjemný na dotyk, takže sa vo svojom aute budete naozaj cítiť ako v obývačke. Stačí si vybrať a potrebné vybavenie vášmu autu dodať. Na vtvauto.sk nájdete nielen všetko potrebné, ale aj maximálne odolné. Tak sa o tom presvedčte.

Komerčný článok